Хокейні ковзани Bauer Vapor Hyperlite Sr Дорослі

Код товара: 3737

НОВЫЕ

25568 грн.

 Ковзани хокейні BAUER VAPOR HYPERLITE SR флагманська модель, останній додаток до сімейства Bauer Vapor.

Це пара надлегких ковзанів, які оптимізують швидкість і маневреність, а також мають низку нових інноваційних функцій. Ковзани оснащені жорстким композитним матеріалом спереду та більш гнучким матеріалом ззаду, ближче до п'яти. Асиметрична шкарпетка дозволяє отримати низький профіль для досягнення більшого кута атаки, але підтримує захист елітного рівня.

Чотири верхні петлі мають інтегровані зони вигину, щоб максимально збільшити охоплення стопи і одночасно прогнутися вперед для створення більшої бічної стійкості. Це дозволяє максимально збільшити передачу енергії при прискоренні, зберігаючи при цьому неймовірне зчеплення та стабільність при швидкій зміні напряму.

Піна Aerolite, який використовується в язичці ковзанів - це матеріал з багатьма перевагами, він забезпечує необхідну підтримку, комфорт, захист та гнучкість. Завдяки додатковому м'якому набиванню в області щиколотки та професійному матеріалу підкладки Lock Fit Pro, гравці миттєво відчують комфорт, їхні ноги залишатимуться сухими та зафіксованими всередині черевика під час гри. Матеріал підкладки Lock Fit Pro запобігає ковзанню ноги всередині черевика, даючи можливість ефективно та швидко рухатися, сприяючи ефективній передачі енергії під час катання. Щоб жорсткий черевик не травмував кісточки, в даній моделі є спеціальне окантування краю Comfort Edge.

Підошва в даній моделі виготовлена ​​з жорсткого композитного матеріалу спереду та гнучкого литого матеріалу ззаду, що дозволяє максимізувати передачу енергії при прискоренні і зберігати зчеплення при поворотах. На черевики приклепані склянки Tuuk Lightspeed Pro II, які забезпечують кращу стабільність, стійкість та контроль. У стандартну комплектацію ковзанів входять леза Pulse TI, виготовлені з нової, високоякісної сталі. Це нове, вище лезо допомагає підтримувати швидкість та потужніший крок.